4 совета по защите вашого принтеру
Техніка надає підприємствам малого та середнього бізнесу безліч можливостей. Однак, в епоху Інтернету, вона також може бути джерелом шкідливого ПЗ та представляти реальну загрозу кібербезпеки вашого підприємства. І принтери — не виняток. Незахищені принтери та багатофункціональні пристрої стають причиною 35% всіх порушень безпеки офісів. За даними досліджень, ці порушення мережевої безпеки обходяться компаніям приблизно в 133 800 доларів на рік.
Сучасні принтери не лише переносять зображення на папір, вони самі по собі потужні комп'ютери. Таким чином, вони можуть надати хакерам доступ до конфіденційної інформації та до широких мереж вашої організації. На щастя, ваш малий бізнес може зробити певні кроки для захисту мережі принтера. Ось чотири поради, які захистять ваш принтер від зловмисників.
1. Доручіть конкретному співробітнику контроль за безпекою принтера. Можливо, у кожної команди є своя мережа, або хтось встановив принтер та ніколи більше не думав про це. Призначте кого-небудь, хто буде відповідати за мережеву безпеку ДП. Як варіант, розгляньте можливість використання послуги керованого друку та призначте у своїй організації відповідального за роботу з ним.
2. Переконайтеся, що ваші принтери фізично захищені. Ваш принтер може друкувати конфіденційну інформацію, що може викликати проблеми, якщо вона потрапить до чужих рук. По можливості зберігайте принтер в надійному місці. Деякі принтери вимагають, щоб користувачі вводили код на пристрої, перш ніж воно завершить роботу. Включіть ці функції, щоб друк відбувався тільки тоді, коли людина знаходиться прямо біля апарата.
3. Будьте в курсі основ. Як і у випадку з іншим програмним забезпеченням та пристроями, регулярно оновлюйте вбудоване програмне забезпечення своїх принтерів. Це зменшить ваші уразливості та гарантує, що ваша мережа принтерів отримає вигоду від підвищеної безпеки.
4. Вимкніть всі невикористовувані сервіси. Ваші принтери надають безліч функцій та додаткових послуг. Вимкніть всі програми, які ви не використовуєте, щоб вони не служили векторами для хакерів. Наприклад, ваші принтери можуть пропонувати функцію FTP, старий спосіб передачі файлів, який вам, ймовірно, не потрібен. Коли ви відновите вбудоване програмне забезпечення своїх принтерів, служби за замовчуванням можуть бути повторно активовані. Після цього перевірте та, при необхідності, вимкніть їх знову.
Дотримуючись цих нескладних правил ви зможете захистити свій пристрій.